Poręczenie majątkowe po angielsku proz

Pobierz

Óvadék Wysoki Sądzie, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, stan żąda poręczenia majątkowego w wysokości 250.000 dolarów.. (Nie mam wystarczająco dużo pieniędzy, żeby dać mu poreczenie majątkowe.). Chodzi konkretnie o poręczenie majątkowe, więc coś innego niż "bail".. Słownik terminów prawnicznych.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Słownik terminów prawnicznych.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Poręczenie majątkowe översättningar Poręczenie majątkowe Lägg till .. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. przymiotnik.. Umowa poręczenia - umowa cywilnoprawna, przez którą jedna strona - poręczyciel - zobowiązuje się wobec wierzyciela, że wykona zobowiązanie dłużnika, gdyby ten ostatni sam go nie wykonał (art. 876 § 1 k.c.. w którym prawa własności ziemi, zarejestrowane w rządowym biurze można użyć jako poręczenie majątkowe.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. rzeczownik.. Poręczenie majątkowe i jego zastosowanie w praktyce wymiaru sprawiedliwości.. Bryt.udzielanie przez Spółkę poręczeń majątkowych i gwarancji.. Szybsza sprzedaż aktywów, a przez to szybsza spłata poręczonych przez państwo pożyczek była niemożliwa.poręczenie majątkowe.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.rzeczownik..

majątkowe.bail.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Tymczasem uważam, że sprawą pierwszorzędną jest zabezpieczenie granic południowych.. Polish Ta różnorodność jest czymś, co powinniśmy szanować; jest to nasz największy majątek .Tłumaczenie hasła "wartość bilansowa" na angielski.. 7 lutego komisja regulaminowa Sejmu stwierdziła, że zrzeczenie się immunitetu poselskiego przez Stanisława Gawłowskiego było prawidłowe.. Borgen Osoba ta, po przekazaniu jej wspomnianym organom, została umieszczona w areszcie, a następnie zwolniona za poręczeniem majątkowym w postępowaniu karnym wszczętym w tym państwie.Przykłady użycia - "majątek" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. ).Najpopularniejsze tłumaczenia "poręczenie majątkowe" po niemiecku: Vermögensbürgschaft, Kaution.. Jesli podatnik złoży w urzędzie skarbowym kaucję gwarancyjną, zabezpieczenie majątkowe lub gwarancję bankową w wysokości xxx PLN, .majątek vs.. - dyskutowane już Fragment wyjaśnienia składanego do Sądu w Wlk.. Te tłumaczenia zostały stworzone przez algorytm, nie zostały zweryfikowane przez człowieka.. Rzeczownik.. Słownik terminów prawnicznych..

kaucja, poręczenie majątkowe.

Entered by: Alina Ostrowska-Mroczek.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowaPrzykłady użycia - "zabezpieczenie" po angielsku.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PORĘCZENIE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Angielskiego najszybciej nauczysz się online.Oświadczenie majątkowe dotyczy majątku w kraju i za granicą.. (Nie mam wystarczająco dużo pieniędzy, żeby dać mu poreczenie majątkowe.).. Istnieje pilna potrzeba rewizji dyrektyw UE, aby stworzyć system wiarygodny i efektywny.Tłumaczenie słowa 'przeprowadzać inwentaryzację' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Sugestie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.To po pierwsze utrudnia dokonanie analizy, jak się majątek danej osoby zmienia, nie jest to także .Poręczenie majątkowe po niderlandzku słownik polsko-niderlandzki.. more_vert.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa majątkowe prawa autorskie w słowniku online PONS!. Pozostałe tłumaczenia.. A to oznacza, że prokuratura może mu już poręczenie bankowe Brak tłumaczeń Dodaj Tłumaczenia pośrednie.. poręczenia tłumaczenia poręczenia Dodaj .. Bądź ostrożny.Musisz przetłumaczyć "PORĘCZENIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Polish term or phrase: poręczenie majątkowe..

poręczenie r.n.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt