Jak wydrukować wniosek o wydanie prawa jazdy

Pobierz

Metryka strony.. Pobierz plik Informacje o stronie.. Pierwsza strona.. Jeśli jesteś cudzoziemcem, weź paszport albo kartę pobytu,Jak załatwić sprawę i elektroniczne wzory wniosków .. Wniosek o wydanie prawa jazdy .. Kiedy i gdzie złożyć dokument?. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, które pola należy uzupełnić.. Na pierwszej stronie wniosku sekcje C. oraz H. pozostawiamy puste.Zgubienie prawa jazdy lub zmiana danych może nas zmusić do wyrobienia wtórnika tego dokumentu.. Ze względów technicznych (wymagana jest odpowiednia jakość druku) może nastąpić konieczność .. Pamiętaj!. Jeżeli pojawi się problem zawsze możesz skorzystać z pomocy SYSTEMU POJAZD I KIEROWCA wysłać maila lub zadzwonić telefon: 22 235 43 60.Numer druku prawa jazdy to nie numer prawa jazdy.. Miejsce urodzenia 4.. Nr PESEL/Data urodzenia2) 2.. Zaznacz w nim, jak chcesz odebrać gotowy dokument — w urzędzie czy pocztą, aktualne zdjęcie — sprawdź, jak powinno wyglądać zdjęcie do prawa jazdy, potwierdzenie opłaty za prawo jazdy, dowód osobisty albo paszport,Sam wzór wniosku o prawo jazdy jest dostępny w każdym Wydziale Komunikacyjnym.. Formularze wniosków o wydanie prawa jazdy są dostępne w wydziałach komunikacji starostw powiatowych i urzędów miast/dzielnic.. Wydruk musi być wiernym odwzorowaniem wniosku dostępnego w Urzędzie.Profil kierowcy - wniosek Aby uzyskać PKK, musimy złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy..

Wzór można pobrać z internetu, wydrukować i uzupełnić.

Nazwisko 1 człon 3.. Rodzaj dokumentu Numer druku Data wydania Data odbioru: 5) /zwrotu Data unieważnienia 1 Prawo jazdy 2 Pozwolenie 3 Międzynarodowe prawo jazdyRodzaj dokumentu Numer druku Data wydania Data odbioru5)/zwrotu Prawo jazdy Pozwolenie Międzynarodowe prawo jazdy Nazwa organu wydającego (miejscowość) (dzień-miesiąc-rok) Ulica Kod pocztowy Miejscowość Nr budynku, dnia WNIOSEK A.. Wniosek o wydanie prawa jazdy - jak wypełnić formularz i co do niego .- wniosek o wydanie prawa jazdy (formularz), .. ustawy prawo o ruchu drogowym oraz przepisów wykonawczych.. W przypadku skorzystania z wniosku załączonego do niniejszej karty informacyjnej, ze względów technicznych może nastąpić konieczność ponownego wypełnienia złożonego wniosku.. Departament Obsługi Mieszkańców ul. J. K. Branickiego 3/5, 15-085 Białystok Referat Praw Jazdy II piętro wejście "L" e-mail: fax: 85 869 6532Wniosek należy wypełnić drukowanymi literami.. Wniosek o prawo jazdy podzielony jest na siedem sekcji: Na początku wypełnić trzeba pole wskazując nazwę i adres organu wydającego prawo jazdy (Urząd Miasta lub Starostwo Powiatowe).. Możesz więc udać się do tego który jest przypisany do Twojego zameldowania i pobrać fizyczny egzemplarz..

Oczywiście możesz też wydrukować i wypełnić wniosek w domu.

Nazwisko 2 człon 5.. Pamiętaj jednak o tym, że dokument należy wydrukować obustronnie na jednej kartce formatu A4 w układzie poziomym.W przypadku odzyskania oryginału prawa jazdy, należy go niezwłocznie zwrócić do urzędu.. Zaznacz w nim, jak chcesz odebrać gotowy dokument - w urzędzie czy pocztą, aktualne zdjęcie - sprawdź, jak powinno wyglądać zdjęcie do prawa jazdy, potwierdzenie opłaty za prawo jazdy,Wniosek należy wypełnić drukowanymi literami.. W przypadku korzystania z formularza wniosku umieszczonego na stronie Urzędu Miasta Rzeszowa należy wydrukować go dwustronnie.. Warto wiedzieć, że niektóre urzędy mogą udostępniać również usługę wydania pierwszego prawa jazdyWypełnienie wniosku o prawo jazdy to pierwszy krok do zdobycia dokumentu uprawniającego do kierowania pojazdem.. Wniosek pobrany z internetu należy drukować dwustronnie, przy ustawieniu jak najmniejszego marginesu na drukarce laserowej o minimalnej rozdzielczości 600 dpi przy zachowaniu pełnego nasycenia czerni.Wniosek o wydanie prawa jazdy krajowego w miejscowości Zamość Osoba ubiegająca się o prawo jazdy po raz pierwszy zobowiązana jest do wypełnienia dokumentu zgodnie z instrukcją poniżej: Nagłówek - wpisujemy dane Urzędu Miejskiego lub Starostwa Powiatowego, w którym składamy dokumenty (właściwe dla naszego miejsca zamieszkania)Gdzie znajdziesz wniosek o wymianę prawa jazdy?.

Sprawdź, jak powinno wyglądać zdjęcie do prawa jazdy, dowód osobisty albo paszport.

Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową zapytania: " prawo jazdy wymiana ", powinniśmy zostać przekierowani na stronę rządową (obywatel.gov.pl), na której znajduje się przygotowany do wydruku dokument - po wypełnieniu możemy zanieść go osobiście do naszego Wydziału Komunikacji bądź też wysłać pocztą.Jak wypełnić wniosek o wydanie prawa jazdy kategorii B po zmianie nazwiska po ślubie.. W załączeniu wzór wniosku.wniosek o wydanie prawa jazdy - otwórz plik w nowym oknie (plik PDF, rozmiar 34 kb) - pobierz i wypełnij w domu albo zrób to w urzędzie.. Udaj do urzędu odpowiedniego ze względu na miejsce zamieszkania.. Istnieje również możliwość pobrania go ze strony obywatel.gov.pl - dostępny tam formularz jest zgodny z tymi obowiązującymi w Wydziałach Komunikacji.Inne informacje.. Podmiot publikujący: .Prawo jazdy -system ratalny Wniosek o wydanie prawa jazdy (WZÓR) jak należy wypełnić wniosek oraz link (naciśnij) do pobrania wniosku do wydruku i edycjiW związku z tym, że od 13 marca br. nie można osobiście składać wniosków w wydziale komunikacji ( jest tylko możliwość złożenia wniosku wraz z dokumentami w uruchomionym punkcie), w celu ułatwienia wypełnienia wniosku o wydanie prawa jazdy, jego wymianę czy wtórnik, podajemy wzór jak prawidłowo wypełnić wniosek jw.. O ile znalezienie numeru prawa jazdy nie stwarza nikomu kłopotu (jest to kod znajdujący się pod pod numerem 5 .wniosek o wydanie prawa jazdy — pobierz i wypełnij w domu albo zrób to w urzędzie..

Możemy sobie oszczędzić bieganiny, jeśli wniosek o wydanie wtórnika złożymy przez Internet.

Co warto wiedzieć przystępując do uzupełniania formularza?. Podpowiadamy.. Druk składa się z dwóch stron.. Imię (imiona) 6.wniosek o wydanie prawa jazdy - otwórz plik w nowym oknie -pobierz i wypełnij w domu albo zrób to w urzędzie, orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie.. Oczywiście możesz wygodnie pobrać nasz wniosek, wydrukować i wypełnić go.b) dowód uiszczenia opłaty za wydanie prawa jazdy/pozwolenia: 2) w wysokości .. zł, c) inne : Potwierdzenie odebrania dokumentu o którym mowa w części D lub E wniosku: Poz.. W sekcji A podajemy swoje dane osobowe wraz z miejscem zamieszkania i ewentualnymi danymi kontaktowymi.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Podpisz wniosek o prawo jazdy online postępując zgodnie z wybraną procedurą posiadanego podpisu przez Profil Zaufany lub Podpis Elektroniczny.. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, albo,Zabierz ze sobą dotychczasowe prawo jazdy oraz dokument tożsamości.. Które rubryki wniosku są zarezerwowane dla urzędu, a które należy wypełnić samodzielnie?. Wniosek o prawo jazdy podzielony jest na siedem sekcji: Na początku wypełnić trzeba pole wskazując nazwę i adres organu wydającego prawo jazdy (Urząd Miasta lub Starostwo Powiatowe).. W sekcji A podajemy swoje dane osobowe wraz z miejscem zamieszkania i ewentualnymi danymi kontaktowymi.Wniosek o wydanie prawa jazdy krajowego w miejscowości Częstochowa Osoba ubiegająca się o prawo jazdy po raz pierwszy zobowiązana jest do wypełnienia dokumentu zgodnie z instrukcją poniżej: Nagłówek - wpisujemy dane Urzędu Miejskiego lub Starostwa Powiatowego, w którym składamy dokumenty (właściwe dla naszego miejsca zamieszkania)1) Wypełniony formularz wniosku elektronicznego opatruje się: a) podpisem stanowiącym podanie w postaci elektronicznej danych: imienia i nazwiska osoby występującej o wydanie prawa jazdy oraz jej adresu zamieszkania, potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP, zgodnie z ustawą z dnia 17 lutego 2005r..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt