Ztm wniosek o kartę miejską

Pobierz

Nośnikiem Krakowskiej Karty Miejskiej jest bezstykowa karta, oznakowana unikalnym i niezmiennym numerem, wykonana zgodnie ze standardem MIFARE.Kielecka Karta Miejska :: Doładowania Online.. W celu uzyskania uprawnień do korzystania z Karty Warszawiaka bądź Karty Młodego Warszawiaka: Zgłoś się do Punktu Obsługi Pasażerów ZTM lub do Wydziału Obsługi Mieszkańców (Możesz .System Karty Miejskiej budowany jest jako system otwarty, tak aby w przyszłości możliwa była jego rozbudowa o nowe zastosowania.. 3.- Wdrożyliśmy awaryjnie rozwiązanie.. Wprowadzone dane są niekompletne lub niepoprawne.. Centrala: 34 377 91 00 Dyspozytor: 34 377 91 65/66 Skargi i pochwały: 34 377 91 64.. Niepodległości 30 b) punkt sprzedaży biletów - pl. Daszyńskiego c) punkt sprzedaży biletów - ul. Fieldorfa (pętla tramwajowa Fieldorfa) d) punkt sprzedaży biletów - Dworzec PKS (wejście od strony peronów)wypełniony wniosek oraz: zdjęcie o wymiarach min.. Niekompletny lub błędnie wypełniony wniosek o wydanie karty miejskiej nie będzie rozpatrywany.Aby mieć możliwość korzystania z Karty Warszawiaka lub Karty Młodego Warszawiaka należy posiadać spersonalizowaną Warszawską Kartę Miejską (WKM) lub inny nośnik zaakceptowany przez ZTM.. Koszty: Bezpłatnie wgranie uprawnień Karty gdy posiadasz swój nośnik.. Sposoby doładowania karty miejskiej Przez internetWykaz punktów składania wniosków i odbioru Częstochowskiej Karty Miejskiej: a) siedziba MPK w Częstochowie Sp..

Wypełnij wymagane pola, dodaj zdjęcia i wyślij wniosek.

33Wniosek o wydanie e-karty można pobrać w PSB lub ze strony internetowej .. Wniosek może złożyć osoba, która ukończyła 16 rok życia.. Więcej o nośnikach w zakładce: Strefa użytkowników Kart.. W celu uzyskania karty na okaziciela, duplikatu karty lub zmiany danych osobowych, proszę udać się do Punktu Obsługi Podróżnego (POP).wniosek można wypełnić klikając w link.. Cyfrowe zdjęcie w proporcji 2 x 3, min.. Aby Warszawska Karta Miejska stała się Twoją osobistą Warszawską Kartą Miejską wystarczy wypełnić wniosek, załączyć zdjęcie i złożyć w jednym z Punktów Obsługi Pasażerów ZTM.. a) wypełnij wniosek przez internet.Wypełniony wniosek: • zielony (I) - dla osoby indywidualnej (Io - w przypadku obcokrajowców), • niebieski (R) - dla rodziny (Ro - w przypadku rodzin obcokrajowców).. Maksymalny rozmiar pliku: 2MB.. Wnioski dostępne są w WOM oraz na stronie internetowej ZTM, pod linkiem: można złożyć osobiście w Punkcie Sprzedaży Biletów w ZTM lub wypełnić wniosek online, wybierając "Rodzaj karty" jako "Bilet elektroniczny", wniosek do pobrania na stronie lubika.lublin.eu, karta biletu elektronicznego wydawana jest do 5 dni roboczych..

Aby otrzymać Twoją osobistą Warszawską Kartę Miejską należy wypełnić poniższy wniosek.

KARTA MIEJSKA IMIENNA.. bez nakrycia głowy i ciemnych okularów.Formularz - wniosek o wydanie Częstochowskiej Karty Miejskiej | MPK w Częstochowie Sp.. W tej sekcji proszę podać dane osoby, dla której ma zostać wydana karta.. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.1.. Popraw je i spróbuj ponownie.Wejdź na stronę internetową, której adres otrzymałeś ze szkoły i wybierz wniosek o przedłużenie Karty Ucznia.. Chodzi o tzw. e-hologram, który jest wgrany na naszą kartę miejską.Wnioski o nadanie Lubelskiej Karty Miejskiej będą przyjmowane w Punktach Obsługi ZTM oraz w funkcjonujących Biurach Obsługi Mieszkańców.. Wniosek można przesłać na adres: z tytułem wiadomości: zawieszenie biletu.Od 1 czerwca wniosek o Warszawską Kartę Miejską złożysz przez Internet na stronie ZTM msz 31 maja 2012, 16:44 .. Lubelska Karta Miejska jest pierwszym elementem nowego systemu Lubelskiego Biletu Karty Aglomeracyjnej (LUBIKA), w ramach którego powstają nowoczesne, niedostępne dotychczas w lubelskiej komunikacji .- o wydanie Bydgoskiej Karty Miejskiej - o zakodowanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej1) - o aktualizację danych1) WYPEŁNIA PRACOWNIK COK/POK d d m m r r r r / DATA NUMER WNIOSKU PODPIS PRZYJMUJĄCEGO WNIOSEK COK ul. Toruńska 174a POK ul. Modrzewiowa 19 POK ul. Zygmunta Augusta 10 NR KARTY:Internetowy "Wniosek o wydanie karty biletu elektronicznego" przeznaczony jest dla spersonalizowanej karty ze zdjęciem..

Znajdzie się tam zakładka "osobista WKM", która ...Złóż wniosek w formie elektronicznej lub papierowej.

Zalecamy składanie wniosków w formie elektronicznej (nie potrzeba do tego podpisu elektronicznego), gdyż w Punktach Obsługi Karty Krakowskiej mogą tworzyć się kolejki.Wniosek o wydanie karty można wypełnić i złożyć na dwa sposoby: w formie elektronicznej za pomocą formularza on-line dostępnego w ramach serwisu E-BILET; w formie tradycyjnej w Punktach Obsługi Podróżnego; Dane osobowe zawarte we wniosku służyć będą wyłącznie celom ewidencyjnym i będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.. Zdjęcie powinno ukazywać twarz na jasnym jednolitym tle.. Czas oczekiwania na wydanie osobistej Warszawskiej Karty Miejskiej wynosi ok. 4 dni robocze.. Cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.. 2,5 cm x 3 cm, (zdjęcie można wykonać nieodpłatnie przy składaniu wniosku w punkcie ul.Toruńska 174 A), dowód osobisty, paszport, a w przypadku młodzieży szkolnej ważna legitymacja szkolna (do wglądu przy składaniu wniosku),Rok w rok ZTM wymaga potwierdzenia na karcie miejskiej, że nie przestaliśmy rozliczać się z podatków w Warszawie..

Zapraszamy na nasze nowe strony: maksymalnie do 30 dni, gdy nie masz nośnika i składasz wniosek w WOM.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.. Bezpłatnie gdy wyrabiasz pierwszą swoją Kartę i wgrywasz ją na nową kartę miejską (WKM).Wniosek o wydanie Lubelskiej Karty Miejskiej .. lub pisemnie na adres: ZTM w Lublinie, ul. Nałęczowska 14, 20-701 Lublin.. Jest też prostszy sposób - można wypełnić wniosek przez specjalną stronę .Wniosek do ściągnięcia (aktualizacja: 06.11.2019 r.) Wniosek on-line; Sprawdź czy możesz już odebrać Kartę Miejską; Sprawdź stan Karty Miejskiej; Punkty reklamacyjne Kart Miejskich; Instrukcja obsługi karty miejskiej i elektronicznej legitymacji studenckiej; Ważność Karty Miejskiej; Upoważnienie do odbioru Karty Miejskiej lub jej wtórnikaWniosek o udzielenie lub zmianę zezwolenia na wykonywanie regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym - pdf ( 56 KB) Wniosek o udzielenie lub zmianę zezwolenia na wykonywanie regularnych specjalnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym - pdf ( 55 KB)ZTM Zarząd Transportu Miejskiego.. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przez mnie danych osobowych przez Zarząd Transportu Miejskiego siedziba: 25-368 Kielce, ul. Głowackiego 4 w celu wydania i użytkowania Kieleckiej Karty Miejskiej przez okres jej użytkowania.. Wniosek o wydanie e-karty należy złożyć w PSB, które weryfikują dane zawarte we wniosku oraz potwierdzają uprawnienia do ulg lub bezpłatnych przejazdów zgodnie z odrębnymi przepisami.Wniosek o wydanie Olsztyńskiej Karty Miejskiej.. 41 344 47 32 Punkt Obsługi Pasażera tel..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt